top

Garážová vrata a vjezdové brány

Rolovací garážová vrata Minirol

Představují kvalitní výrobek s vysokou mírou bezpečnosti s velmi malými nároky na prostor. Vrata jsou vyráběna na míru převážně z hliníkových profilů. Jsou navíjena pomocí motoru vetšinou do ochranného boxu s hliníkových slitin. Vrata je možné vyrobit v jakékoliv barvě dle stupnice RAL nebo v imitaci dřeva. Samozřejmostí je dálkové ovládání, bezpečnostní prvky jako jsou kontaktní lišty, infrazávory, nouzové ovládání v případě výpadku proudu atd.


Rolovací mříže Minirol

Rolovací mříže jsou určeny jak pro veřejný tak pro privátní sektor jako ochrana před vloupáním. K dispozici je mnoho provedení mřížoviny takže působí i esteticky.


Průmyslová vrata Minirol

Rolovací průmyslová vrata Minirol jsou známa spolehlivostí dlouhou životností jsou vyráběna na míru a naprostou samozřejmostí splnění veškerých požadavku normy EN 132441-1Sekční vrata

V této oblasti spolupracujeme s firmou Technopark Brno a dodváme sekční vrata ALUTECH tato vrata jsou určena jak pro používání v soukromém sektoru tak i k průmyslovému využití, vrata zajíždějí pod strop, možné i šikmo vzhůru. Kotvící stojky ve tvaru L s integrovaný těsněním Celá konstrukce je z galvanicky pozinkované oceli. Jednotlivé sekce z ocelové plechu vypěněné polyuretanovou pěnou opatřeny polyesterovým nástřikem. Ovládání je buď ruční za pomoci torzních pružin s možností doplnění elektromotorem, dálkovým ovládáním atd.


Vjezdové brány

I v teto oblasti spolupracujeme s firmou Technopark Brno a dodáváme jejich výrobky, jednokřídlové dvoukřídlové nebo posuvné ocelové nebo hliníkové včetně pohonů. Samozřejmostí je v případě motorového i ovládání dálkové ovládání s propojením např. na garážová vrata.