top

Rolety MINIROL

Předokenní rolety je to nejlepší co můžete použít pro úsporu energií při vytápění v zimě , v létě pro ochranu před horkem a neméně i ochranu před hlukem.Rolety chrání okna před povětrnostními vlivy.Předokenní roleta sice nespadá dle norem do bezpečnostních prvků budov,ale zatažená roleta jistě odradí nezvané návštěvníky diky tomu,že vytváří další překážku.

Rolety jsou vyráběny na míru v mnoha provedeních a s mnoha typy lamel převážně z hliníkových slitin,vlastní rolety mohou být i z plastu u screenových rolet je použita specielní tkanina.Nejčastěji jsou používány hliníkové vypěněné lamely o krycí výšce 41 mm. Rolety jsou navíjeny do ochranného hliníkového boxu, který je možné u novostaveb umístit do překladu. Součástí rolety mohou být i integrované sítě proti hmyzu. Ovládání rolet je možné ručně tj. popruhem, šňůrou nebo klikou a samozřejmě elektromotorem vč. dálkového ovládání časových spínačů,slunečních čidel atd.Veškeré rolety jsme schopni dodat v jakékoliv barvě dle stupnice RAL nebo v imitaci dřeva.

Protože jsme si jisti vysokou kvalitou našich výrobků poskytujeme na rolety záruku 5 let.


Systémy rolet:

CLASSIC určená pro dodatečnou montáž

Předokení rolety určené pro dodatečnou montáž Jedná se o montáž na již stávající okna bez nutnosti stavebních úprav jejich jedinou nevýhodou je snížení světlého otvoru okna.


FASADE nebo HELUZ rolety určené zejména do novostaveb.

Předokení rolety Fasade u kterých je umístěn box do prostoru vytvořeném v překladu (např.system Vario) vodící lišty jsou montovány na rám okna.U systému Heluz se vlastní roleta montuje přímo do překladu a vodící lišty jsou umístěny v ostění ve specielních pouzdrech.


MONO nadokenní box

Předokenní rolety jsou typické umístěním boxu nad okenním rámem. Roletový box není předsazen před,ale je umístěn směrem do místnosti.Tento typ je vhodný např při výměně špaletových oken za plastová.Box je zateplen polystyrenovou vložkou.


Screenové rolety

Jsou elegantní a cenově příznivou alternativou zastínění okenních otvoru.Namísto rolety z hliníkových lamel je zde použita textilie s prakticky neomezenou životnosti je překážkou jak slunečnímu záření tak i zabraňuje nežádoucím pohledům.Rolety se vyrábí v několika provedeních vedení vlastní rolety pomocí ocelových lanek nebo vodících lišt. V provedení Zipscreen (látka je kompletně vedena ve vodících lištách) zajistí i ochranu před hmyzem a výrazně sníží průnik prachu a alergenů do vnitřních prostor.