top

Sítě proti hmyzu

Jsou velmi důležitým prvkem při ochraně proti dotěrnému hmyzu, je možné je instalovat prakticky na všechna okna jejich předností je zejména trvanlivost snadná montáž a dokonalý vzhled.

Pro výrobu sítí se používají válcované nebo extrudované profily s možností dodání prakticky v jakémkoliv barevném odstínu i v imitaci dřeva. Síťovina používaná na výrobu sítí je vyrobena ze skelného vlákna potaženého vrstvou PVC, díky tomu takřka nereaguje na teplotní výkyvy.

Pevné sítě se používají zejména na okna nebo na balkonové dveře kde jsou osazeny panty, které se pomocí pružiny mohou i samy zavírat.

Rolovací sítě jsou další možnou variantou navíc rolovací sítě jsou možné i jako integrované do nově vyráběných předokenních rolet.

Posuvné sítě jsou nejnovější variantou vyráběných sítí, jsou jednoduché konstrukce, celý systém ukotvení umožňuje i snadné vyjmutí sítě z vodících lišt a odložení např. v zimním období. Lze je provést i ve vícekřídlém provedeni.

Plisé sítě jako novinku uvadíme na trh sítě v provedení plisé s minimálním rozměrem 500x1000 mm a max. rozměrem 1350x2650 mm jednokřídlé s možností až tříkřídlého provedení.